
Спальный мешок Grand Canyon Kayenta 190 13°C Caneel Bay Left (340002)
2 627 ₴
+380 (96) 893-76-14
- +380 (50) 598-14-25
- +380 (93) 816-38-86
- В наличии
- Код: DAS302054
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Спальный мешок Grand Canyon Kayenta 190 13°C Caneel Bay Left (340002)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Canyon |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці, г | 1000 |
| Вага, г | 750 |
| Вид спального мішка | Ковдра |
| Внутрішній матеріал | MicroFibre Polyester |
| Габарити | 210х80х80 см |
| Габарити в складеному вигляді | 32х14х14 см |
| Габарити в упаковці | 31.5х16х16 см |
| Гарантия | 24 мес. |
| Довжина спальника, см | 210 |
| Змійка (блискавка) | Ліва |
| Зовнішній матеріал | Rip-stop Polyester |
| Комплектация | Спальний мішок|Чехол |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Минимальна температура в екстремальних умовах, °C | 1 |
| Минимальна температура комфортe, °C | 13 |
| Назначение | Для трекінгу|Для хайкінгу|Кемпинговые|Риболовля|Трекинговые|Туризм |
| Наполнитель | Polyester |
| Наявність | В наявності |
| Особенности | С капюшоном |
| Сезонность | Літні |
| Температура комфорту, °C | 16 |
| Тип | Спальный мешок |
| Ціна | 2106 |
- Цена: 2 627 ₴









