
Сушилка для белья напольная Colombo Icaro 40 (ST194/4) (Special Offer)
899 ₴
+380 (96) 893-76-14
- +380 (50) 598-14-25
- +380 (93) 816-38-86
- Нет в наличии
- Код: 930574
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сушилка для белья напольная Colombo Icaro 40 (ST194/4) (Special Offer)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Colombo |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 930574 |
| Вага в упаковці | 4,5 кг |
| Габарити упаковки | 155 х 73 х 6 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Кількість стрижнів/трубок | 48 |
| Материал | Сталь з антикорозійним покриттям |
| Особенности | Багатоярусні |
| Робоча довжина поверхні | 40 м |
| Розміри | 156 x 70 x 66,5 см |
| Розміри у складеному вигляді | 152 x 70 x 2,5 см |
| Тип | Підлогові |
| Цвет | Silver |
| Штрихкод | 8016754000199 |
- Цена: 899 ₴






