
Дитячий захисний бортик для ліжка батьків Lionelo Eva Beige melange 150х42см Польща
2 299 ₴
- +380 (50) 598-14-25
- +380 (93) 816-38-86
- Немає в наявності
- Код: 24977713
Сенсаційна альтернатива дитячому ліжечку – бортик Lionelo Eva Beige Melange
Чудово працює в спальні батьків або під час спільного відпочинку, що робить його універсальним.
Бортик Lionelo Eva - гарантія безпечного сну дитини в будь-якому місці. Таке рішення з успіхом замінить традиційне ліжко без перекладин.
Спробуйте це у своїй спальні!
Легка і швидка фіксація
Якщо ви хочете швидко підготувати вільний простір для відпочинку вашої дитини - шлагбаум Lionelo Eva це рішення для вас! Просуньте його між каркасом ліжка та матрацом і готово ! Якщо ви зацікавлені в постійній або довгостроковій установці, використовуйте гвинти та кронштейни, що входять до комплекту.
Безпека підтверджена випробуваннями
Лабораторія SGS підтвердила відповідність бар'єру Lionelo Eva Beige Melange стандарту BS 7972, що гарантує безпечне використання.
SecureBelt і захист від складання - це подвійна система захисту, яка ідеально підходить для щоденного використання. Заокруглені краї та м'яка оббивка гарантують, що дитина почуватиметься у безпеці.
Високий рівень комфорту
Повітряна сітчаста стінка забезпечує доступ свіжого повітря. Кишеня для дрібниць помістить ваші улюблені книги та інші необхідні для сну принадлежності. Швидке та просте збирання дозволяє переміщати перила - сміливо беріть його у відпустку.
Розміри:

| Матеріал | 100% Поліестер |
| Вага виробу | 2,9 кг |
| Матеріал каркаса | сталь |
| Максимальне навантаження | 27кг |
| Колір | Бежевый, меланж |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lionelo |
| Колір | Бежевий |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Бар'єри |
| Вид | Бар'єри |
| Розмір | 150*40см мм |
| Гарантія | 24 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Матеріал | Поліестер |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
- Ціна: 2 299 ₴







