
Іграшкова залізниця з пультом управління "Золота стріла" 0622 світло, звук, дим
1 653 ₴
+380 (96) 893-76-14
- +380 (50) 598-14-25
- +380 (93) 816-38-86
- Немає в наявності
- Код: 0622
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча залізниця "Золота стріла" модель 0622 - одна з найяскравіших та найкрасивіших моделей з якісними деталями.
Всі діти дуже люблять грати із залізницею, особливо якщо вона є в них удома. Набір "Золота стріла" - ідеальний вибір для малечі.
Вся родина насолоджуватиметься спостереженням за рухом поїзда. Він не тільки їздить, а й світиться, видає звуки та навіть випускає дим!
Під час руху експрес набирає швидкість, із прожекторів світяться вогні, а також грають 4 мелодії.
У наборі є локомотив, цистерна, вантажний та пасажирський вагони, а також 22 сегменти дороги (прямі та вигнуті) та пульт для управління всім цим.
Довжина: 550 см
Вага: 2300 г
Набір працює від пальчикових батарейок, які не входять до комплекту.
Розмір упаковки: 70-44-10 см
Виробник: Китай
Іграшка підходить для хлопчиків віком від 3 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 5 років |
| Стан | Новий |
| Тип | Залізниця |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Для хлопчиків |
| Тип управління | Радиоупрвавление |
| Габарити: ширина | 10 |
| Вік | Від 5-ти років |
| Габарити: висота | 44 |
| Габарити: довжина | 69 |
| Харчування іграшки | 6 батарейки типу АА (у комплект не входять) |
| Харчування радиоапартуры | 2 батарейки типу АА (у комплект не входять) |
| Висота упаковки | 70.0 мм |
| Возврастное обмеження | 3+ |
| Ширина упаковки | 700.0 мм |
| Довжина упаковки | 440.0 мм |
| Протяжність дороги | 5.5 м |
| Загальний розмір | Довжина полотна 550 див. |
| Інтерактив | Світло-шумові ефекти |
| Принцип дії пульта управління | Радіосигнал |
| Кількість деталей | 21 |
| Загальна вага | 2,3 кг |
- Ціна: 1 653 ₴




