
Іграшкова залізниця на радіокеруванні 0620 зі світлом і звуком
797 ₴
+380 (96) 893-76-14
- +380 (50) 598-14-25
- +380 (93) 816-38-86
- Немає в наявності
- Код: 0620
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча залізниця 0620 на радіокеруванні. Кожен малюк бажає погратися з залізницею хоч раз у житті, а особливо якщо це радіокерована St620. Якщо дитина ще жодного разу не бачив справжню залізницю з потягом і рейками, отже, прийшов час придбати залізницю 0620. Ця іграшка для хлопчиків йде на радіокеруванні. Під час їзди поїзда грає музика та світяться вагончики. У комплекті йдуть: пасажирські вагони та вантажні, локомотив, дерева, ліхтарні та кабельні стовпи, пульт керування.
Гра залізниця зроблена з екологічних матеріалів.
Вік дитини: 3+
Габарити упаковки: 53х31х7 см
Виробник: Joy Toy
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Залізниця |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | Від 3-х років |
| Висота упаковки | 75.0 мм |
| Габарити: висота | 32 |
| Габарити: довжина | 53 |
| Габарити: ширина | 7 |
| Довжина упаковки | 320.0 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Харчування іграшки | 4 батарейки типу АА (у комплект не входять) |
| Харчування радиоапартуры | 2 батарейки типу АА (у комплект не входять) |
| Стать | Для хлопчиків |
| Протяжність дороги | 2.6 м |
| Тип харчування іграшки | Батарейки |
| Тип управління | Радиоупрвавление |
| Частота управління іграшки | 27Mhz |
| Ширина упаковки | 530.0 мм |
- Ціна: 797 ₴
