
Дитяче автокрісло Lionelo BRAAM I-size GREY STONE
11 750 ₴
- +380 (50) 598-14-25
- +380 (93) 816-38-86
- В наявності
- Код: 77635980
Автокрісло Lionelo Braam i-Size відповідає вимогам найсуворішого стандарту безпеки i-Size, що гарантує ідеальний захист для дитини від народження до 150 см. Ви можете надійно та легко закріпити його за допомогою системи ISOFIX і стабілізувальну ніжки. функція обертання EasyTurn на 360°
Lionelo Braam i-Size відповідає найсуворішим вимогам безпеки та забезпечує найвищий рівень захисту.
підголівник, зроблений за технологією Tri-Guard, яка являє собою комбінацію 3 різних шарів матеріалів, зокрема полістиролу EPS і піни з ефектом пам'яті, що характеризуються надзвичайною еластичністю.
Модель інтегрована з базою із системою ISOFIX і стабілізувальною ногою з індикаторами правильності збирання. За рекомендаціями фахівців ми рекомендуємо якомога довше перевозити дитину спиною вперед, а автокрісло Braam i-Size дає змогу встановлювати RWF приблизно до 4 років (105 см). Передній хід можливий від 76 до 150 см. Автокрісло Lionelo Braam I розміру Black Carbon росте разом із вашою дитиною. Він слугуватиме вам від дня народження вашої дитини приблизно до 12 років. 14-ступеневе регулювання висоти підголівника підлаштує його висоту під розмір дитини
| Артикул | LO-BRAAM I-SIZE ЧОРНИЙ |
|---|---|
| діапазон ваги | 0-36 кг |
| Діапазон росту | 40-150 см |
| Спосіб кріплення | Автомобільний ремінь, Isofix + стабілізувальна ніжка, Isofix + автомобільний ремінь |
| Напрямок монтажу | Обличчям назад або обличчям уперед |
| Регулювання спинки | 5-ступеневий |
| Регулювання підголівника | 14 рівнів |
| i-розмір сумісний | Да |
| Додаткова інформація | Редукційна вставка |
| Вага автокрісла | 13,6 кг |
| Функції | Поворот, Регулювання нахилу, Регулювання підголівника, Система обертання на 360° |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lionelo |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 месяца |
| Група | 0+/1/2/3 (0-36 кг) |
| Кількість точок кріплення ременя | 5-точкові |
| Матеріал | Текстиль, фарастик, Метал |
| Підтримка системи кріплення Isofix | Так |
| Тип | Автокрісло |
| Тип установки | Універсальне |
- Ціна: 11 750 ₴



